LGBTI Çiftlerine ait Vintage Fotoğraflar

Arşivlik fotoğraflar bunlar.

  • Nike Air Max pas cher
  • Russell Wilson Jerseys Dokunaklı, eğlenceli, şefkatli. billige Nike sko norge Nike Sko Norge 20. Asics Gel Nimbus 14 damskie Cheap Nike Trainers UK Yüzyılın başlarında aşklarını gizlice yaşamış gay ve lezbiyen çiftlerin asla unutulmayacak fotoğrafları. air max pas cher pour homme nike air max 2016 dames

    Proje Sébastien Lifshitz’e ait. adidas zx 850 damskie Nike Air Max 2017 Dames Vintage fotoğraf koleksiyoncusu olan sanatçı, ilk etapta Fransa’da şans eseri karşılaştığı yaşlı lezbiyen bir çiftin fotoğraf albümünden etkilenerek başladığı projesinde daha birçok kaynağa ulaşıyor ve gizli kalmış fotoğrafları bir araya getirerek bir kitap oluşturuyor; The Invisibles: Vintage Portraits of Love and Pride.

    lesinvisibles   Her fotoğrafta aşkın başka bir tanımını görüyoruz. Nike Air Max Shoes UK Maglia Isaiah Thomas Yaşadıkları dönemdeki tüm baskıya rağmen aşklarını dilediğince yaşayabilmiş, özgürlüğü ve mutluluğu tadabilmiş bu çiftler hepimize cesaret versin. Canotte Chicago Bulls asics pas cher   Big Picture Invisibles   Big Picture Invisibles LesInvisibles_BAT4.indd lesinvisibles8 lesinvisibles7 LesInvisibles_BAT4.indd lesinvisibles5 2 men in a bath tub Big Picture Invisibles Ayrıca Sébastien Lifshitz’in “Les Invisibles” isimli filmini de film önerisi olararak sunuyoruz.