İlkokul Çağımızın Fetiş Objeleri

80’li ve 90’lı yıllarda ilkokul dönemini geçirmiş olanların görünce hatırlayacağı en fetiş objeler. New Balance 996 mujer Nike Air Max Norge Anne babamıza aldırmak için ne taklalar attık, kendimizi öldürmekle tehdit ettik, başkalarının anne babalarının onlardan daha zengin olmadığı halde çocuklarına bunları aldığını söyledik. Nick Marshall Jerseys sneakers blanc Homme Asics Değdi ama bütün entrikalar amacına ulaştı. new balance 1500 homme beige Adidas Yeezy 350 Dames Cindy Bebekli Çanta Her küçük kız prenses doğar dediler, o koca çantaları pembiş pembiş giydik, hala da giyiyorlar. Fjallraven Kanken No.2 New Balance Baratas sindyli çantalar vintage fetiş objeler                 Arı Maya Silgi İlk kafa yapan obje olarak hayatımıza girdi, yok koklayan kanser oluyormuş derken, iyi kokladık ama! arı maya silgi vintage fetiş obje                     Discman Walkmen’imiz var diye hava atarken discman çıktı mertlik bozuldu, ha radyosu yoktu o ayrı! İlkokulun en fetiş objeleri                          

Beyaz Muz Çorap

O çirkin taylardan sonra beyaz muz çoraplar bizde Victoria’s Secret iç çamaşırı etkisi yaptı.

 • nike air huarache dames roze
 • air max 90 pas cher Annelerimiz yıkaması zor diye aldırtmadı ama yine de allem edildi kallem edildi o beyaz çoraplar giyildi.

  beyaz muz çorap vintage 90lar

                Blok Flüt Flütlerin fetiş objesi olup olmadığına emin değiliz ama Türkiye’de bir James Hetfield çıkmadıysa bunun sebebi blok flütler olabilir. new balance 997 on sale asics buty sklep online blofk flüt                             Kuru Boya Türkiye’de liberal ekonominin simgesi sanki bu kuru boyalar ve çikita muzdu.

 • Nike Free 5.0 Dames grijs
 • New Balance 1500 mujer Ressam Bob’u izleyip gaza gelmişsindir, resim yapmak eskiden renkleri birbirine karıştırıp milletin kaşına gözüne boyalı suları fışkırttığın sulu boyadan ibaretken, bir bakmışsın, her hafta yeni boya takımı aldırıyorsun.

 • Adidas Yeezy 350 Donna
 • Air Jordan 8 Donna   kuru boya vintage fetiş objeler                   Game Boy Atariye gitmek, commodore 64 neymiş, game boy elinde, benimle her yere kafasındaydık.

 • Air Max 2017 Donna
 • New Balance 1500 męskie game boy vintage fetiş objeler                     Tetris Gameboy’a parası yetmeyenler vardı, işte onların imdadına tetrisler yetişti, gözünüzü kapattığınızda bile çubukları en köşeye koymaya çalışıyordunuz değil mi? tetris vintage fetiş objeler                     Otomatik Kalem Kutusu Kalem kutusunun kalemtraş atan gözü olsa ne olur olmasa ne olur demeyin, bir tank özelliği taşıyan kalem kutuları için üç ay ağlayanları biliyoruz biz.